Weź pożyczkę przez Internet!

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Weź pożyczkę gotówkową w Alior Sync! Wniosek o pożyczkę możesz wypełnić przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu, a pieniądze otrzymasz nawet w tym samym dniu!

Pożyczka w Alior Sync zapewnia
także dodatkowe korzyści:

 • możliwość ustanowienia automatycznych spłat pożyczki z rachunku osobistego w Alior Sync - nie musisz pamiętać o płatności raty, my zrobimy to za Ciebie!
 • pożyczka w Alior Sync jest dla każdego - akceptujemy szeroki zakres źródeł dochodu, w tym umowę zlecenie.

Przydatne dokumenty

Z tej strony możesz pobrać wzory dokumentów, które przydadzą Ci się, jeśli składając wniosek o pożyczkę zdecydujesz się na pośrednictwo kuriera.

Zaświadczenia

Zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości uzyskiwanych dochodów
z tytułu umów zlecenie/dzieło

Zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu i wysokości uzyskiwanych dochodów

Opłaty i prowizje

Tabela opłat i prowizji
Tabela oprocentowania

Jak otrzymać pożyczkę?

 1. Wypełnij wniosek internetowy, dostępny na tej stronie.
  Podasz w nim swoje dane osobowe i informacje o źródłach Twojego dochodu oraz określisz, jaka pożyczka Cię interesuje. Wstępna decyzja dot. przyznania pożyczki zostanie podjęta już w trakcie wypełniania przez Ciebie wniosku!
 2. W przypadku pozytywnej wstępnej decyzji poprosimy Cię o wybór sposobu potwierdzenia uzyskiwanego dochodu. Są 2 możliwości:
  • Weryfikacja dochodu online. Poprosimy Cię o zalogowanie się do bankowości internetowej banku, na konto w którym otrzymujesz wynagrodzenie (bez konieczności opuszczania naszego wniosku) - system automatycznie pobierze informacje o Twoich dochodach. Poprosimy Cię także o dokonanie przelewu z tego konta w celu potwierdzenia Twojej tożsamości (wystarczy przelew kwoty 1 zł).
  • Pośrednictwo kuriera. Wystarczy, że do przesyłki zwrotnej, dostarczonej przez kuriera, załączysz zaświadczenie o zatrudnieniu i osiąganych dochodach.
 3. Po wysłaniu wniosku skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.
  Konsultant zweryfikuje dane podane we wniosku oraz przedstawi szczegółowe warunki oferty. W przypadku pozytywnej decyzji nastąpi ponowny kontakt telefoniczny i - w zależności od Twojego wyboru - umowa zostanie zawarta podczas rozmowy (opcja dostępna w przypadku pożyczki do kwoty 20.000 zł - w takiej sytuacji otrzymasz umowę na swój adres e-mail) lub nastąpi umówienie wizyty kuriera, który dostarczy umowę do podpisania.
 4. Środki zostaną przelane na Twój rachunek niezwłocznie po zawarciu umowy telefonicznie lub zweryfikowaniu przesyłki zwrotnej dostarczonej do banku przez kuriera.