Bezpłatna karta kredytowa

 • darmowe wydanie karty
 • 58 dni okresu bezodsetkowego
 • wysoki limit kredytowy, do 40 000 zł dla karty Sync Credit MasterCard
 • możliwość dokonania z rachunku karty przelewu, który traktujemy
  jako transakcję bezgotówkową
 • funkcjonalność transakcji bezstykowych PayPass
 • możliwość ustalenia indywidualnych limitów transakcyjnych do karty,
  indywidualnego kodu PIN oraz wyboru cyklu rozliczeniowego

Wybierz najlepszą kartę

Cenisz szybkość i wygodę? Kartę kredytową Alior Sync otrzymasz bez konieczności wychodzenia z domu - wszystko załatwisz przez Internet! Szczegóły w zakładce „Jak założyć?”.

Przykład reprezentatywny dla karty kredytowej Sync Credit MasterCard bez ubezpieczenia: limit: 5 000 zł, RRSO: 18,79%, całkowity koszt kredytu: 481,84 zł, opłata za wydanie karty dla Posiadacza: 0zł, miesięczna opłata za kartę: 5 zł (60 zł rocznie), roczne odsetki: 421,84 zł. Założono, że Posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 5 000 zł i spłaca ją w 12 równych ratach miesięcznych przy oprocentowaniu nominalnym w wysokości 15,20%. Stan na 07.10.2013 r. Szczegóły w regulaminie

Jak otrzymać kartę?

W Alior Sync otrzymanie karty kredytowej jest łatwiejsze niż w tradycyjnych bankach - możesz załatwić wszystko całkowicie online! Nie musisz już chodzić do oddziałów.

Jak wnioskować o kartę?

 1. Wypełnij wniosek internetowy, dostępny na tej stronie.
  Podasz w nim swoje dane osobowe i informacje o źródłach Twojego dochodu oraz określisz, która karta Cię interesuje. Wstępna decyzja dot. przyznania karta zostanie podjęta już w ciągu 30 sekund po wypełnieniu wniosku!
 2. W przypadku pozytywnej decyzji wstępnej poprosimy Cię o wybór sposobu potwierdzenia uzyskiwanego dochodu. Są 3 możliwości:
  • Kurier. Wystarczy, że do przesyłki zwrotnej, dostarczonej przez kuriera, załączysz zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach.
  • Oferta na oświadczenie. Zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu ze swojego konta bankowego na podany przez nas numer rachunku w celu potwierdzenia Twojej tożsamości (wystarczy przelew 1 zł).
  • Weryfikacja online. Poprosimy Cię o zalogowanie się do bankowości internetowej banku, na konto w którym otrzymujesz wynagrodzenie (bez konieczności opuszczania naszego wniosku) - system automatycznie pobierze informacje o Twoich dochodach. Poprosimy Cię także o dokonanie przelewu z tego konta w celu potwierdzenia Twojej tożsamości (wystarczy przelew kwoty 1 zł).
 3. Po wysłaniu wniosku skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.
  Konsultant przedstawi szczegółowe warunki oferty oraz zweryfikuje wszystkie dane wprowadzone we wniosku. W przypadku pozytywnej decyzji nastąpi ponowny kontakt telefoniczny - i w zależności od Twojego wyboru - umowa zostanie zawarta telefonicznie (w takiej sytuacji umowę otrzymasz na swój adres e-mail) lub nastąpi umówienie wizyty kuriera, który dostarczy umowę do podpisania.

Opłaty i prowizje

Dokumenty:
Tabela opłat i prowizji
Tabela oprocentowania