Bank karta kredyt - polecane produkty

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

 • 1,2% w skali roku przez 3 miesiące
  do 400 tys. zł na Nowe środki
 • Bezpłatne
 • Zawsze oprocentowane
Nota prawna
Konto Proste Zasady
PODSTAWOWE KONTO W OFERCIE

Konto Proste Zasady

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy krajowe w Bankowości Internetowej i Mobilnej
 • do 2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym
Nota prawna
Konto Proste Zasady
OD 18. DO 26. ROKU ŻYCIA

Konto Proste Zasady

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy krajowe w Bankowości Internetowej i Mobilnej
 • do 2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym
Nota prawna

Twój Bank blisko Ciebie

bankuj wygodnie!

Bankowość Internetowa
Nowoczesna Bankowość Internetowa
Wielokanałowa jakość obsługi
Wielokanałowa jakość obsługi wyróżniona w rankingu Bankier.pl
Sieć oddziałów w całej Polsce
Ponad 300 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nota prawna

Oferta Specjalna „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” XVI edycja – 1,2% w skali roku do 400 tys. zł przez 3 m-ce dostępna jest dla posiadaczy Konta Osobistego, którzy wpłacą Nowe środki na Elastyczne Konto Oszczędnościowe od 07.12.2020 r. do 17.01.2021 r. oraz udzielą Zgód marketingowych.

Szczegółowe warunki Ofert Specjalnych znajdują się w regulaminach. Regulaminy, opłaty i prowizje dostępne na www.getinbank.pl i w placówkach Banku.

0 zł prowizji za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i w pozostałych krajach UE, w Wielkiej Brytanii (do konca 2020 r.) oraz w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie. Operator bankomatu może, niezależnie od Banku, pobrać prowizję za transakcję (tzw. surcharge). Opłata za prowadzenie rachunku: 0 zł lub 9 zł. Opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną do Konta Proste Zasady lub BLIKIEM (bez względu na kwotę transakcji). Oplata nie jest również pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

Promocja „Polecam Proste Zasady X edycja” (dalej: „Promocja”) obowiązuje od 1.01.2021 r. do 31.03.2021 r. Z Promocji skorzystać mogą Obecni Klienci i Nowi Klienci w rozumieniu określonym w Regulaminie Promocji. Warunki skorzystania, nagrody i szczegóły Promocji znajdują się w Regulaminie Promocji dostępnym na stronie getinbank.pl oraz w placówkach.
Sposób użycia bonów podarunkowych określają ich dostawcy w swoich regulaminach, które są dostępne na getinbank.pl, w Bankowości Internetowej i Mobilnej oraz na stronach internetowych dostawców.

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” - XI edycja na indywidualnym Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, dostępna od 1.10.2020 r. do 30.11.2020 r. dla osób, które spełnią warunki promocji, w tym otworzą Konto Osobiste Proste Zasady, zapewnia wpływ Wynagrodzenia w kwocie min. 1500 zł miesięcznie, wyraża Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A. oraz nie posiadali Konta Osobistego w okresie od 01.09.2019 r. do 30.09.2020 r. Szczegóły w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus za aktywność” - XI edycja dostępnym na stronie: www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.

Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A. Opłata za połączenie wg taryfy operatora, numer infolinii: +48 664 919 797 dla Klientów indywidualnych dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik

Getin Noble Bank zajął 1. miejsce w głównej kategorii rankingu Złoty Bankier 2020 jako bank z najlepszą wielokanałową jakością obsługi według badania Obserwatorium.biz i Kantar Polska na zlecenie Bankier.pl i „Puls Biznesu”. Ranking dostępny na stronie www.bankier.pl/zlotybankier/

Aktualne regulaminy, karty produktów, teksty umów, tabele oraz warunki ubezpieczenia opłat dostępne na www.getinbank.pl

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.